İletişim Bilgileri

Kalyoncu Termal Tatilköyü Yalova Armutlu

  • Yetkili Kişi: gürkan gazi
  • Telefon numarası: +90 (0212) 540-16-16
  • +90 (0212) 540-33-11
  • +90 (0505) 577-34-60
  • Adres: halkalı caddesi erdem sokak küçükçekmece istanbul, Yalova ARMUTLU, Yalova, Türkiye

Sitedeki güncellemeler

Kalyoncu Termal Buz Çeşmesi Tedavisi

03.06.2015 01:43

Kalyoncu Termal Buz Çeşmesi Tedavisi

Kar Buz çeşmeleri Sauna ve diğer sıcak terapiler sonrası kar-buz ile vücudu serinletmek için tasarlanmıstır. Kullanıcılar parçalanmıs buzu çanaktan alıp vücutlarına uygularlar. Bu uygulama cildin gerilmesini, kan dolaşımının hızlanmasını ve bağısıklık sisteminin güçlenmesini saglar. Bu eşsiz rahatlama terapisi aynı zamanda cildi sıkılastırır, tüm bedeni canlandırır ve istenilen sıklıkta tekrar edilebilir.

Kar Buz çeşmesi; ahşap, mermer, cam mozaik, seramik, krom gibi malzeme çeşitleri ile özel tasarımlarda kendini göstermektedir.

Kar buz çeşmelerimizde çanakta biriken kar buz kullanıldıkça fotosel sistemi ile devreye girer. Böylece personel kontrolüne ihtiyaç yoktur ve ihtiyaç olduğu kadar kar buz üretir. Bu aynı zamanda ciddi bir enerji tasarrufu sağlar.

Kar Buz Çeşmesi sisteminin kurulumu, kullanımı ve bakımı kolaydır

Yalova Marmara bölgesinin bodrumu oldu deniz orman kaplıca istanbula 1 saat mesafede,Yalova,Yalova termal,termal,termal tatilköyü,armutlu tatilköyü,Yalova armutlu da tatil bir başka güzel,armutlu,armutlu tatil,tatil,kalyoncu,kalyoncu termal,kalyoncu termal tatil köyü,devremülk,Yalova tatil,armutlu kaplıcaları,Yalova kaplıca tesisleri,Yalova oteller,Yalova termal oteller,Yalova termal tesisler,kalyoncutermal tesisleri,kalyoncu villa devremülkleri,Yalova armutlu termal tatilin yeni adresi,ailenizle beraber Yalova armutlu termal tatilköyü kaplıca tesisine bekliyoruz,çınar gayrimenkul devremülk alım satım kiralama şirketi,thermal

Kalyoncu Termal Tatil Köyü nde Karma Havuz Keyfi